KERKOJ BANES ME QIRA NE NE LAGJE TE SPITALIT-per..

Blihet nga: Dugi Dje 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj me qira nje banese ne lagjen e Spitalit per familjare. Banesa duhet te jete e mobiluar ne teresi dhe te kete kete renditje:

a. - Sallonin
b. - Kuzhinen
c. - Dhomen e gjumit (ose 2)
d. - Banjon
e. - Terasan

Cmimi duhet te jete nga 250 deri ne 300 euro.

Me kontaktoni në këta numra:
044 433 667

+38344 433 667

e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim