KERKOJ BANESE ME QERA NE BREG TE DIELLIT PER FAM..

Blihet nga: Dugi Dje 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoja banese me qera ne lagjen Breg te Diellit per familijar, per kohe te gjate,
banesea duhet te plotesoj te gjithe elementett normale per jetese dhe te kete psh kete renditje;

sallon me kuzhine
nje apo dy dhoma te gjumit
banjo
koridore

Cmimi 200-300 etj

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
044 433 667

+377 44 433 667 viber

e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim