KERKOJ BANESE ME QERA PER CIFT

Blihet nga: Mondi 19 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme banese me qera per cift qe te jete ne dispozicion nga data 15 prill. Nuk jemi student, punojme. Banesa duhet te jete ne rend te pare e paster dhe e mobiluar per nevoja jetese. Banesa duhet te jete dy dhomeshe ose garsoniere nese ka mjaftushem hapesire. Lokacioni kudo afer qendres. Na dergoni foto te baneses, cmimin e baneses dhe nr e telefonit ne e-mail : mondimondi06@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim