KERKOJ BANESE NE ULPIANE

Blihet nga: Search Estate - Dugi Sot 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme banese urgjent ne Ulpiane per nje kliente. Banesa duhet te jete ne perdhese ose me se larti ne katin e Pare. Banesa duhet te jete pa mobilje nga 60 deri ne 80 ben deri ne 100 metra dhe te kete kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-2/3 dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-korridori
f.-terasa.

Cmimi i baneses per meter katrore duhet te jete nga 1000 deri ne 1200 euro, me i larte nuk vjen ne konsiderate.

Pala eshte shume serioze. Pagesa behet menjehere me para kesh!

Te interesuarit le te lajmerohen ne keta numra telefoni;
044 433 667 tel (+viber)

e-mail: search-agency@live.com

Agjencioni 'Search Estate'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim