KERKOJ BANESE PER NJE QIFT TE SLLOVENIA SPORT

Blihet nga: Dugi Estate - Dugi Sot 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoja banese me qera ne lagjen Sllovenia Sport per nje qift por edhe per familijar per kohe te gjate,
banesea duhet te plotesoj te gjithe elementett normale per jetese dhe te kete psh kete renditje;

sallon me kuzhine
nje apo dy dhoma te gjumit
banjo
koridore

Mund te na therrisini ne keta numra:
044 433 667

viber +38344 433 667

e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim