KERKOJ BANESE PER TE BLERE

Blihet nga: N.N 13 Gsh 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam I nteresuar qe te blej nje banese mundesisht ne bregun e diellit me kete renditje sallon,kuzhin dhome e gjumit banjo dhe ballkon.Banesa duhet te jete ne katin e trete,katert apo te pestin.Pagesa te mundesohet me keste prej page (RAIFFAISENBANK)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim