KERKOJ TOKE PER NDERTIM URGJENT

Blihet nga: Private 20 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj toke per ndertim te larte ne PRISHTINE per nje kompani Zvicerane .
Lokacioni . Qender te Prishtines , Top Hane , Mahall Muhagjerve . Mat1 . Lagje Spitalit etj
Ju lutem me lajmroni nese ju . Dhe fqinjet tuaj posedoni ket ofert . Kompania esht serioze me prevoj pune ne ndertime te larta dhe posedon kapital bankar qe ju garanton ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim