KERKOJEM BANES me QIRA per nje QIFTE ne DARDANI

Blihet nga: A.P."ACCESS"-Sali Sot 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojem banes me qira ne Lagjet Ulpian dhe Dardani po ben edhe qender ose ne Emashir, per nje Qifte, te cilet jane te dyte te punsuar, banesa duhet te jet e mobiluar ne tersi me mobilje funksionale dhe e pershtatshme per te jetuar ne te, banesa kerkohet per perjudh te gjat banimi, pra mbi 1 vite dhe duhet te ket kete renditje:
- Dhomen e Dites me Kuzhin ose kuzhinen ndaras,
- Dhomen e Gjumit,
- Banjon, dhe preferohet edhe me pase Ballkon.
Qmimine paguajen sipas kushtev te baneses.
nga 250 deri ne 300 euro.

Mund te na kontaktoni nga ora 09 - 20
tel:
045/ 622 262
049/ 612 222
038 55 80 87
e-mail:
access-ks@hotmail.com

Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim