Kerkohet banese ne Prishtine

Blihet nga: Max Agjension 14 Nën 23:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkohet nje banes me 1 dhom gjumi 1 sallon dhe kuzhin 1 banjo .Me keste
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim