Kerkoj Banes Shtepia Lokale-me Qira

Blihet nga: Agjencioni Prishtina City 14 Jan 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banesa dhe Shtepia me Qira ne Keto Lagje


- Dardani

- Bregu Diellit

- Emshir

- Kalabri

- Qafa

- Sllovenia Sportit

- Ulpian

- Lagje Spitalit

- Te Parku i Qytetit

- Shk.F. Elena Gjika

- Teatri Dodona

- Aktash

- 4 Llullat

- Lagje Muhaxherve

- Dragodan

- Pejton

- Qender

- Tophane


- Banesat kerkohen për:


- Banim

- Zyre

- Me mobile

- Pa mobile


- Qdo banes-shtepi leshohet me depozit.


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim