Kerkoj banes 60-70 m2 kompenzim me dyr e dritare

Blihet nga: Privat 24 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes ne prishtine kompenzim me dyr dritare roleta etj nga plastika dhe alumini.
Per me shum kontaktoni ne tel 044 374 664 ose ne viber +377 44 500 448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim