Kerkoj banes me qera ne ulpian

Blihet nga: arianit 09 Pri 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qera ne ulpian
Jemi 5 persona, studenta dhe te punsuar njekohsisht
Paguajm deri ne 250€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim