Kerkoj banes ne arberi

Blihet nga: lumi 10 Nën 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes ne arberi (dragodan).
Mundesisht te ket garazh dhe te jet me pamje nga qyteti si dhe te jet perafersisht 90m2 mund te me kontaktoni ne nr 0038649326585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim