Kerkoj banese me qera ne Dardani ose Ulpiane per..

Blihet nga: Beni 06 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera ne lagjen Dardania ose Ulpiane per familjar. Banesa duhet te jete me se paku tri dhomeshe( dy dhoma te fjetjes) dhe e mobiluar mire. Banesa kerkohet per nje muaj, jo me gjate. Banesa duhet te jete e gatshme prej dates 20 Mars.

Banese nuk duhet te jete me lart se kati i trete dhe duhet te kete edhe lift.


Ju lutem qe per te gjitha ofertat te me kontaktoni ne tel 044/ 049- 266 268. Arbeni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim