Kerkoj banese me qera per 15 dite ne Dardani ose..

Blihet nga: Arbeni 06 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera per familjar per 15 dite prej dates 27 Mars 2015. Banesa te jete e mobiluar mire dhe te jete deri ne katin e trete me lift ne funksion. Ti kete me se paku 2 dhoma gjumi. Cmimi i qerase per keto 15 dite te jete i arsyeshem.

Te gjitha ofertat drejtoni ne Ipko 049 - 266 268 ose Vala 044- 266 268 . Arbeni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim