Kerkoj me ble banese

Blihet nga: Margita Markaj 20 Tet 02:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj me ble banese ne Prishtine, ne lagjen Mati. Banesa duhet te jete prej 80 -100 m2 dhe jo me lart se ne katin e trete. Duhet te jete me dokumentacion te rregullt dhe mos te kete pengesa per kalimin e pronesise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim