Kerkoj me ble banese

Blihet nga: Pal Ndrecaj 27 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj me blebanese ne Prishtine. Duhet te kete siperfaqe rreth 80m2 dhe te mos kete probleme ne lidhje me bartjen e pronesise.
Lus ofertuesit te me dergojne planin ku mund te shihen permasat e dhomave ne metra.
Per kontakt mund te perdorni:
e-mailin palndrecaj@hotmail.com ose
viber: +1 347 323 5996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim