Kerkojmë Banesa dhe Gasonjere për Shitje

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: IShqipe Agency Sot 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe!
Kerkojmë Banesa dhe Gasonjere të cilat janë në shitje në të gjitha lagjët në:Prishtinë
Banesat dhe Gasonjerkat duhët me qenë të gatshme për banim të Noterizuara.Qmimet sipas marrëveshjës.
Ju mirëpresim në bashkëpunim!
Numrat e kontaktit janë:
Viber/+37744 199-309
044/199-309
049/705-464
E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Të gjitha ofertat qe i keni mundë ti dergoni edhe në faqën tonë zyrtare në facebook:
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim