Kerkojme BANES LUKSOZE me Qera me Dy dhoma Gjumi..

Blihet nga: Rilind 18 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi tre student ne nderkohe edhe punojme kerkojme banese me kushte te mira me dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhin me banjo e mobiluar me mobilje te reja!

Banesa duhet te jete afer Qendres jo shume larg saj
ULPIAN
DARDANI
4LLULLAT
TE PARKU
TE GRANDI

Mos na pengoni nese banesa nuk eshte e mire rregullume me te gjitha mjetet e nevojshme dhe me qmim te mirfillt jo me shume se 300 euro

Numri per kontakt
+38649153028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim