Kerkojme Zyre me qira ne Qender

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme Zyre me qira ne Qender, duhet te jete nga 50-70m2, kati perdhes ose kati i pare dhe te jete ne gjendje te mire.

Kontrata 5 vjeqare049 711 555, 044 141 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim