Kerkojme banese me qira per nje nderkombetare

Blihet nga: ADOKA 20 Pri 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje banese luksoze me qira per nje nderkombetare ne lagjen Arberia.

Banesa duhet te kete dhome dite, kuzhine, 2 dhoma te fjetjes, 2 banjo, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 307245
Ose nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744307245)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim