Merret me qera banesa tridhomeshe rreth shf I. Q..

Blihet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme banese me qera rreth shkolles fillore Ismail Qemali
Banesa duhet te kete 3 dhoma (dy dhoma te fjetjes dhe nje dhome e dites ose ben edhe vetem me nje dhomem te fjetjes)
Duhet te jete mire e mobiluar dhe ne katet prej te parit deri te i katerti

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim