Për ndërkombëtarë kërkojmë banesa dhe shtëpi luk

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: YREA Sot 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nje familje nderkombetare kerkon shtepi ne Dragodan per afat prej 3 viteve. Shtepia duhet te jete e mobiluar, te kete se paku 5 dhoma gjumi, oborr, etj.


1. Kerkohen objekte me qira prej 2500-3500 m2 ne Prishtine. Mundesisht 800-1200 m2 ne katin perdhese dhe pjesa tjeter ne katet e siperme.
2. Kerkohen toka per blerje prej 40 ari deri ne 60 ari ne Prishtine.
3. Kerkohen residenca nga 400-700 m2 ne Prishtine.

Te gjitha keto prona duhet te kene dokumentacion te plote te pronesise, dhe leje ndertimi.

4. Nje familje nderkombetare, kerkon banese 3-4 dhomeshe me qira afer "Park School" ne Taukbaqhe, per afat prej nje muaji, dhe pastaj nje shtepi luksoze per afat te gjate.
5. Nje femer nderkombetare kerkon banese me dy dhoma gjumi ne qender, tek ABC-ja, tek MiniMaxi, ose tek Pandora Tower, mundesisht ne çmim te jene te perfshira edhe shpenzimet.
6. Nje kompani nderkombetare me renome te madhe, per familjet e stafit te vet kerkon disa shtepi me qira ne Dragodan, ne Fshatin Nderkombetar, ne lagjen NIC dhe ne Marigona Residence. Shtepite duhet te jene perafersisht te tipeve:
180 m2,
210 m2
280 m2,
dhe 350 m2
7. Nje nderkombetar kerkon banese luksoze me 2 dhoma gjumi ne qender ose sa me afer qendres per afat qendrimi prej 1 viti. Mundesisht te kete garazhe ose parking te siguruar si dhe rryme non-stop (gjenerator)
8.Kerkohen edhe banesa. kate shtepish si dhe shtepi me qira per stafin nderkombetar ne te gjitha lagjet e Prishtines, per afat te gjate si dhe per afat te shkurter.
Ofertat me fotografi dhe pershkrim te detajizuar dergoni ne e-mailin: yreapr@live.com. 044/049 550 111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim