URGJENT KERKOJ BANES ME QIRA per nje qift

Blihet nga: GZIM 17 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa duhet te jet e rregullune nje dhom gjumi dhe sallon. (Ulpian ,ose ne lagje te spitalit ,breg diell etj Mundeni te kontaktoni ne tel ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim