Vendbanim me Garazh

Blihet nga: V Beqiri 04 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkohet vendbanim idealisht ne afersi te Kolegjit iliria por as zonat tjera nuk perjashtohen nese kushtet plotesohen.
Preferohet banes por edhe i interesuar edhe per shtepi me cmim te volitshem dhe vendparking te sigurt.

Cmimi te jet i arsyeshem dhe dokumetacioni i rregullt, pagesa kesh, mundesi e nderrimit me Lokal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim