blej banes me kesh

Blihet nga: privat 09 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Banes ne Prishtine per nje gyrbetqar ..
kushtet - banesa duhet te ket dhom dite dhe 1 dhom gjumi , lokacioni - Qender , top hane , sllovenia sport, lakrishte , dragodan , mahalla muhaxherve , mat1 , breg diellit .
nese posedoni ket ofert ju lutem me lajmroni ,
qmimi te jet i arsueshem pagesa behet komplet me kesh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim