blej banes ne prishtine

Blihet nga: Ilaz 14 Dhj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne Prishtinë
Lagjet e preferuara
Qender, qafa, tophane, dardani preferoj të jetë rreth 90-100m2 si dhe duhet te jete me leje ndertimi.
Nuk pranoj ndërmjetësues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim