blej lokal ose banes

Blihet nga: bes 05 Dhj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blej lokal ose banes qe si kusht esht te jet i lshuar me qira dhe qmimi i volitshem
pagesa e menihershme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim