jap me qera

Blihet nga: xhavit mustafa 21 Tet 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me qera garsonjern ne Prishtine, Kodra e dieellit (banesat e Standardit) struktura:dhome, kuzhine, banjo-wc koridor dhe teras. e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim