kerkohet urgjent banes ne ulpiann

Blihet nga: agjensioni per patundshmeri toka 29 Shk 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkohet urgjent banes ne ulpian per blerje nga agjensioni per patundshmeri toka nr kontaktues 049172245 ofertat dhe fotot na dergoni ne facebook agjensioni per patundshmeri toka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim