Kekoj Lokal

Blihet nga: arber 03 Tet 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme lokale afariste per blerje ne lagjet: -Dardania dhe Ulpiana ose pejton me siperfaqe 100-140m2. poashtu kerkohen lokale afariste per qera ne lagjet: -Mati 1 -Arberia (ish Dragodan) -Taslixhe, dhe Qender me siperfaqe deri 500m2.

kontakt_Arberi
045 19 00 19

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim