Blej Banes Urgjent me kesh ne dor

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Partners Realestate 22 Dhj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm Banesa per Blerje per klientet tane nga Diaspora .. blejm banesa vetem nga Pronaret ...
ne Prishtine dhe Fush Kosove ..
Qmimet te jen te arsyeshme ,, pagesa behet krejt me kesh komplet ..
Te interesuarit per shitje te banesave le te lajmerohen te ne .. nr te telefonit :049 277 999
email adressa partners_realestate@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim