Blej shtepi ne Veternik

Blihet nga: Visari 16 Sht 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej shtepi ne Veternik , te interesuarit te lajmerohen ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim