Blej shtepi ne lagjen "Marigona Residence"

Blihet nga: Arber 16 Sht 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej shtepi ne lagjen "Marigona Residence", te interesuarit te lajmerohen ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim