Kerkoj shtepi me qera ne fshat maksimum 30 km la..

Blihet nga: flamur 14 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj shtepi me qera per tu perdore gjate vikendit ne rrethine/afersi te Prishtines, maksimalisht 30 larg Prishtines, Shtepia duhet te jete e mobiluar, te kete se paku nje dhome gjumi, me oborr te rrethuar. Ne te njejten kohe do te kujdesemi per shtepine dhe oborrin. Oferta me Cmimin sa me te ulet eshte cka na nevojitet dhe jo modele luksoze. Nese keni oferte ju lutem na shkruani email mundesisht dergoni edhe fotografi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim