Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare

Blihet nga: A 16 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme shtepi me qira per nje qift nderkombetare ne lagjen: Germia , Taslixhe , Arberia , Veternik etj.
Shtepia duhet te kete dhome dite, kuzhine, 2-3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, kopesht, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Gjithashtu nje qift tjeter kerkon shtepi apo apartament te mobilijuar mire, preferohet lagjja Arberia. Shtepia duhet te kete 3 dhoma gjumi, 2 banjo, kopesht, parking rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794 ose 044 307245
Ose nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744307245)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim