Shtepi (për renovim)më 8 ahri tok

Blihet nga: S.Rama 04 Jan 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesem ose bejm ndrrim më nje banes ne prishtinë
Shtepia dhe toka gjenden në bardhosh (me të gjitha Infrastruktur)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim