Urgjentisht Shes Shtepin

Blihet nga: Shema 11 Nën 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes urgjentisht shtepin me qmim shum te volitshem te gjimnazi Sami Frasheri ne Prishtin. Shtepia eshte nje katshe me 2 hymje te ndame.
Shtepia e 1 posedon: 1 sallon, 1 dhom, 1 kuzhina, 1 banjo, 1 shpajz, 1 depo dhe garazh. Dhe shtepia e dyt posedon 1 sallon, 1 dhom, 1 kuzhin, banjo, podrum, depo dhe garazh.
Shtepia posedon dokumentacion te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim