BLEJME TROLL PREJ 5000-15000 M2

Blihet nga: FITIM 21 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
JEM TE INTERESUAR PER NJE VEND PREJ 5000-15000 M2 .
TROLLI TE JETE DERI 10 KM NGA PRISHTINA DHE TE KETE QASJE NE RRUGE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim