Blej Toke

Blihet nga: ideal 12 Nën 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj tokë për blerje ..
Kushtet - toka duhet të jet ne Prishtinë , ne vend tē urbanizuar ,destinimi për ndërtim të lartë .
Dokumentacioni të jet i regullt dhe i plotë .
sasia e tokes prej 30 + 40 ari deri 1 hektar .
kontakti ne Tel ose Viber +386 49 233 531
dhe +386 49 113 659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim