Blej Toke ndertim te larte dhe te ulet me kesh

Blihet nga: private 03 Dhj 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj toke per blerje ne Prishtine ,, per ndertim te larte dhe te ulet .. me kesh ne dore ..
parcela te medha dhe te vogla me qmime korekte .

token po e kerkoj per nje gyrbetqar biznesmen

lajmroni ju lutem ne tel ose viber +386 49 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim