Blej Toke për ndertim te lart Urgjent me kesh

Blihet nga: Private Invest Group 16 Nën 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BLEJ - Kerkoj toke per ndertim te larte me ble krejt me kesh .per Anonim Personin .
kushtet minimum 30 ari e te nalt .. Lokacioni Qender Prishtin ose rethit Qendres te Prishtines URGJENT .
kush posedon toke me shit , me dokumentacion te regullt , dhe qe esht e destinume per ndertim te larte ju lutem me lajmroni në tel ose Viber
+ 386 49 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim