Blej trojet

Blihet nga: Kusha 29 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
E blej trollin ne rrugen haxhi zeka ne kolovice,trolli eshte me nr te parcelles 00581-1 dhe 00581-2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim