Blej urgjent 2 apo 3ari ne lagjen kodra e trimave

Blihet nga: Behari 19 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej urgjentisht 2 apo 3 ari truall ne prishtin ne lagjen kodra e trimave me qmimi te volitshem dhe dokumentacion ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim