Kerkoj Toke per ndertim te Larte

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: IDEAL.PR 27 Shk 06:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Toke per ndertim te Larte me perqindje % ne Prishtine , per nje Kompani Gjermano - Shqiptare ..
Kompania ka eksperienc ne ndertime te larta ne Gjermani , dhe posedon kapital te mire , ( Projekti qe dot realizphet esht nga Gjermania . Kompania i ka ,, Arkitektet dhe Inxhinieret te vet dhe jan te kualifikuar .. ..

Kerkesa esht kjo : toka duhet te jet ne lagje te urbanizuar , ku lejohet ndertimi i larte dhe te ket infrastruktur te plote

Lokacioni - Qender , Mahalla Muhagjerve , Top Hane , Kah rethi i permendores - te varri presidentit .. Rruga B, Mat1 , Aktash , Breg Diellit ,,, etj

kontakti : 049 233 531 ofertat mund ti dergoni permes emailit ideal.pr@hotmail.com ose dergo sms
ju lutem cekne lokacionin dhe sa ari .. ju uroj suksese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim