Kerkoj Truall ne Prishtine 250 m²

Blihet nga: Florim 21 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj truall me siperfaqe 250 m² ne Prishtine me qmim te volitshem. Trualli duhet te kete Infrastrukture te plote dhe te ndodhet ne pozite te qete mundesisht.Per te me kontaktuar me shkruani email dhe mundesisht dergoni ndonje foto te truallit.
Vetem Ofertat serioze do te merren parasysh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim