Blej kafshe dhe shpend te eger (te ngrenshme)

Blihet nga: shkoder 15 Dhj 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
kerkoj te blej kafshe te egra ose shpend te eger,te vrara.Si derr te eger,rosa,shepka,fllanza,dhi e eger. etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim