HTC One X

Blihet nga: Edi 19 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Blej Ekran per HTC One X, nese posedon dikush le te me kontaktoj permes e-mailit, ose nese ka dikush ndonevksi telefoni dhe nuk i punon pllaka ndersa ekranin e ka te mir...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim