Blej lens(objektiv) 18.55mm per foto aparatin NO..

Blihet nga: nikon 23 Mar 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
me nevojitet nje lens(objektiv) 18.55mm per foto aparatin NOKIA 6100 D .Pak te perdorur dhe me qmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim