Kërkoj iphone6 plus

Blihet nga: Jasin 06 Sht 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kerkoj iphone6 plus te rujshem vetem me qen permi 32gb dhe ndrim me Samsung S5 tbardh 16gb ngjendje perfekte esht normal qe sa duhet shtoj para interesuarit let lajmrohet viber +37744485755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim